کنسرت شهاب رمضان در سالن برج میلاد نمایشگاه بین‌المللی و به همت موسسه رویال هنرپارس در حالی برگزار شد که حضور دوستان بیشمار این هنرمند بیش از حد نظر طرفداران را به خود جذب کرده بود.

در این کنسرت شهاب رمضان با خواندن آهنگ «لحظه‌ها» اجرای خود را شروع کرد و از جمله قطعات اجرا شده این خواننده می‌توان به آهنگ‌های «عاشقتم»، «چشام تو رو میبینه»، «مثل پاییزی رو میری» اشاره کرد و قبل از شروع آهنگ «غم عشق» این قطعه رو تقدیم به تمام عاشقان کرد؛ آهنگ «رویای من» با زدن گیتار الکترونیک نیما رمضان فضای بسیار خوبی را در سالن ایجاد کرد. بعد از پایان این قطعه از برادر کوچکتر خود وهاب رمضان برای نواختن گیتار برای اولین بار به روی صحنه دعوت کرد و آهنگ «بمیرم برات» را برای دوست‌داران خود اجرا کرد.

«جشن تنهایی»، «من واست جونمو میدم» و آهنگ «اینم از تو» که قبل از اجرای آن این آهن را به مرتضی پاشایی تقدیم کرد و گفت: این آهنگی بود که هر وقت مهمان کنسرت‌های مرتضی پاشایی بودم من را با این آهنگ معرفی می‌کرد و به یاد این هنرمند مصطفی پاشایی برادر خوب مرتضی مهمان ویژه‌ی کنسرتمان است.

اجرای موزیک متفاوت از رونی باباخانیان نوازنده‌ی ارمنی گروه شهاب رمضان از جمله لحظه‌هایی بود که مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

در آخر رمضان با آهنگ «رمانتیک» به کنسرت خود پایان داد.